Mumine.com ile Sizden Gelen Sorular Forumundan Takıntının çaresi olmadığı için ölmek istemek günah mı? Hakkında Kısa Bilgi.
 1. 11
  Kayıtsız Üye

  Cevap: Takıntının çaresi olmadığı için ölmek istemek günah mı?

  Reklam
  Benimde sorunum var hayattan koptum ne yemek yiyebiliyorum ne başka bir şey hayatta hiç bir şeyden zevk almıyorum öncelikle bir psikolog a git hem üzülme ben senin arkandayım bu mesajı görürsen seninle en kısa zamanda görüşmek istiyorum hem o dalga geçenleri duyma geçmiş olsun allah şifa versin benim hastalıgım yok allaha şükür ama senin hastalıgın nasıl bir şey?


  Muminem Cevap: Takıntının çaresi olmadığı için ölmek istemek günah mı?

 2. 12
  Kayıtsız Üye
  Veyselkarane zikrini tavsiye ediyorum bende takinti hastasiyim rabbim sifa versin bu zikirden sonra hayatin degisecek kardesim daha net cevap icin cevap versen sevinirim 😊 3. 13
  ben gidip intihar etcem demedim bir an önce öleyim diye dua etcem öyle etmek günah mı?

  Bir insanın maruz kaldığı hastalık veya beladan dolayı ölümü temenni etmesi uygun değildir.Fakat Rabbim yaşamak hakkımda hayırlı ise beni yaşat hayırlı değilse canımı al diye duada bulunabilir.
 4. 14
  ya sabır
  nasılsın iyimisin 2012 tarihinde yazmışsın galiba yeni gördüm sormak istedimallahım canımı al demek günah mı,  olmeyi istemek gunahmi ,  ölmek istemek,  dini takıntı günah mı,  ölmeyi istemek günah mı,  dini takıntılar günah mı,  ölmeyi istemek ve intihar etmenin günahı nedir