Mumine.com ile Sizden Gelen Sorular Forumundan Baba sürekli evladının huzursuz olmasına neden oluyorsa da ona yinede öfff demek günah mı? Hakkında Kısa Bilgi.
 1. 11

  Cevap: Baba sürekli evladının huzursuz olmasına neden oluyorsa da ona yinede öfff demek günah mı?

  Reklam
  Lütfen tasavvuf edebiyatını benim gibi sevenler varsa bu kitabı kaçırmadan alsın çok güzel elimden bırakamamıyorum. Zaten MEVLANANIN MEVNEVİSİNİ araştırmaktaydım RABBİM bu youda açtı bana. AL BAK ÖĞREN MADEM BENİ DAHA ÇOK SEVMEK NASILMIŞ NASIL OLUYORMUŞ SADELEŞMİŞ HALİNDEN ARAŞTIR BAKALIM DEDİ BELKİDE.En kısa zamanda mevnevi için kenan rifainin mevnev-i şerifini alacağım.


  Muminem Cevap: Baba sürekli evladının huzursuz olmasına neden oluyorsa da ona yinede öfff demek günah mı?

 2. 12
  ablalarım benim babam evlen meden önce sevdiği biri varmış ama onunla değil annemle evlenmiş biz 8 kardeşiz 2 kardeşimde vefat etmiş şu an 8 kardeşiz babam evlendikten 2 yılsonra istanbula gitmiş o kadını tekrar bulmuş köye döndüğüzaman annam çamaşır yıkarken kızn fotoğrafını görmüş babamın cebinde annem susmuş kadında evlenmiş başkasıyla yaklaşık 3 sene önce kuzenim evleniyordu babam istanbula düğüne gitti orda kadını görmüş yine kadında iki evlilik yapmış boşanmış babam kadının telefon no sunu almış köye döndüğünde her gece yarısı annemin yatağından kalkıp kadınla konuşuyormuş ben bunları iki sene önce öğrendim öğrenme şekli babamın telefonunda tesadüfen o kadına yazılmış 30 msj gördüm ve şü msj nı unutamıyorum .aynanın karşısına geçip süslenip püslenme sen zaten güzelsin! bu msj okuduğumda yıkıldım ama annam sustu çocuklarım var mu yaştan sonra onları oksüs mazlum bırakamam annam sabretti kadın yine evlndi ve babam şimdi annama bakın ca ona yaptığından dolayı utanıyor . babam tümbunları yaptı ama biz ona saygısızlık etmedik . babam okadın yüzünden ablam okadını aradığı ve babamın peşini bırak dediği için babam ona seni evlatlıktan red ediyorum dedi ablam da onun yüzünden 16 yaşında bir evlilik yaptı. ama babam şimdi okadar pişmanki. 3. 13
  Alıntı kzlaslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  ablalarım benim babam evlen meden önce sevdiği biri varmış ama onunla değil annemle evlenmiş biz 8 kardeşiz 2 kardeşimde vefat etmiş şu an 8 kardeşiz babam evlendikten 2 yılsonra istanbula gitmiş o kadını tekrar bulmuş köye döndüğüzaman annam çamaşır yıkarken kızn fotoğrafını görmüş babamın cebinde annem susmuş kadında evlenmiş başkasıyla yaklaşık 3 sene önce kuzenim evleniyordu babam istanbula düğüne gitti orda kadını görmüş yine kadında iki evlilik yapmış boşanmış babam kadının telefon no sunu almış köye döndüğünde her gece yarısı annemin yatağından kalkıp kadınla konuşuyormuş ben bunları iki sene önce öğrendim öğrenme şekli babamın telefonunda tesadüfen o kadına yazılmış 30 msj gördüm ve şü msj nı unutamıyorum .aynanın karşısına geçip süslenip püslenme sen zaten güzelsin! bu msj okuduğumda yıkıldım ama annam sustu çocuklarım var mu yaştan sonra onları oksüs mazlum bırakamam annam sabretti kadın yine evlndi ve babam şimdi annama bakın ca ona yaptığından dolayı utanıyor . babam tümbunları yaptı ama biz ona saygısızlık etmedik . babam okadın yüzünden ablam okadını aradığı ve babamın peşini bırak dediği için babam ona seni evlatlıktan red ediyorum dedi ablam da onun yüzünden 16 yaşında bir evlilik yaptı. ama babam şimdi okadar pişmanki.
  Ah canım....güzel kardeşim. Senin baban pişmanmış . Benim ki malesef hala ben buyum diyor. Başka bişey demiyor. Namazda kılmıyor. Yani anlayacağın dünyaya dönük. ALLAH ıslah etsin. Şiddet aldatma ya da kumar içki gibi kötü alışkanlıklar yuvayı yıkar. ALLAHtan korkmayan bu suçları işler. Napalım bize sabretmek düşüyor. ÇOK ŞÜKÜRcemalnur sargut evli mi,  cemalnur sargut kiminle evli,  cemalnur sargut un oğlu kimdir,  cemalnur sargut un oğlu,  Cemalnur Sargut un annesi vefat etti,  içki içen baba,  cemalnur sargut evlimidir