Mumine.com ile Sizden Gelen Sorular Forumundan zeytin burayı okur musun? Hakkında Kısa Bilgi.
 1. 1

  Reklam

  zeytin burayı okur musun?

  Reklam
  özel mesaj gönderemiyorum mecburen ben de böyle söylemeyi düşündüm. aslında bunu herkese söylüyorum. ben bugün anneme kapanmak istediğimi söyledim, üniversite bitmeden olmaz dedi. kardeşim direk dalga geçmeye yer arıyor. ben ne yapacağımı bilmiyorum.


  Paylaş
  zeytin burayı okur musun? Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  ben kendı rızamla kımsenın etkısınde kalmadan kapandım.kımsenın uzucu laflarına kulak asma. 3. 3
  doğru söylüyorsun da, çok tepki alacağımı biliyorum. şey iyorlar sen okuyorsun zorunluluktan açıyorsun o günah olmaz diye düşünüyorlar, anlatamıyorum. 4. 4
  SELAMÜN ALEYKÜM GÖKYÜZÜ KARDEŞİM,HAK TEALANIN izni ile inşallah,güzel tesettür ve kapanmak şerefi sizede nasip olur.hayırlı haberlerinizi duymak ümidiyle Rabbim yar ve yardımcınız olsun...selametle inşallah.. 5. 5
  inşallah kapanabilirim . 6. 6
  zeytin bana kırıldın mı? boşver kimse kmseyi sevmek zorunda değil. ama kırılma, ben kimseyi kırmak istemiyorum. 7. 7
  sen bana kırılmışsın, kıyamam ama 8. 8
  Gökyüzü kardeşim,annene deki:Kapanmak üniversitelilere de farz değil mi?Okuyanlara,çalışanlara da farz değil mi?Hem benim ne zaman öleceğim belli mi?Ben bu günahla öbür tarafa gidersem hesabını nasıl veririm?
  Allah seninle olsun...
 9. 9
  Allah razı olsun meryem azra. bunu söyeyeceğim anneme. inşallah ikna edebilirim. çünkü kaybettiğim her dakika bana zarar. kendim açık gezerek hem günaha giriyorum, hem bana bakanları da günaha sokarak veballerini alıyorum aslında öyle değil mi?