Mumine.com ile Sizden Gelen Sorular Forumundan bunlar psikolojık olabilirmi Hakkında Kısa Bilgi.
 1. 11

  --->: bunlar psikolojık olabilirmi

  Reklam
  bekarım kardeşim ve 22 yaşındayım yani nasıl desem ama bekarım bende ...


  Muminem --->: bunlar psikolojık olabilirmi

 2. 12
  Kardeşim bir bayan nasıl ki regl zamanında gusül alamaz sen de regl olduğun zaman 1 hafta boyunca gusül almıyorsun değil mi?

  İşte şimdi regl olduğunu düşün ve 1 hafta hiç gusül alma.Çok ferahlayacaksın.Ayrıca bu işler dua etmeden de hallolunmaz.Verdiğimiz duaları bir kağıda yaz yatağının yanına yapıştır her gece oku.Aklına geldikçe Ayetel Kürsi,Felak,Nas,İhlas oku.

  Bunlar hep psikolojik.Zaten bir insan bu kadar çok ihtilam olamaz merak etme.Gusülü kafandan çıkar.Sadece 1 hafta sonra değişimi fark edeceksin ALLAHu alem..

  Şunuda söylüyeyim baya israf yapıyorsun.

  İsraf ederek saçıp-savurma. Çünkü saçıp-savuranlar, şeytanın kardeşleri olmuşlardır; şeytan ise Rabbine karşı nankördür.” (İsra Suresi, 26-27)

  Ey Ademoğulları, her mescid yanında ziynetlerinizi takının. Yiyin, için ve israf etmeyin. Çünkü O, israf edenleri sevmez.” (Araf Suresi, 31)

  SSELAM 3. 13
  saol ilm-i hisap kardeşim söylediklerin beni çok rahatlatıyor ALLAH senden razı olsun....uykuda vesvese,  çok vesvese yapıyorum,  psikolojik vesvese,  psıkolojik,  psıkolojık,  cin gusul abdesti almayinca musallat olur,  pşikolojik idrar