Diğer Kategoriler ve Rüya yorumlatma Forumundan Rüyada kadın erkek karışık namaz kılmak Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1
  Kayıtsız Üye

  Reklam

  Rüyada kadın erkek karışık namaz kılmak

  Reklam
  rüyada kadın erkek karışık namaz kılmak


  Paylaş
  Rüyada kadın erkek karışık namaz kılmak Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Namaz kılınan yön tabiri
  Rüyada yanlış namaz kıldığını gören kimsenin, mezhep ve itikadı bozuk, insanlara iftira eden ve günah işlemeye çok cesaretli olduğuna delalet eder. Çünkü o kimse, bu haliyle Yahudilerin mezhep ve gidişatına muvafakat etmiş olur. Yönü güneydoğu, tarafına ise, bid''atçı ve batıl şeylerle meşgul olan birisi olduğuna delalet eder.Çünkü doğu, Hıristiyanların kıblesidir. Haça tapmak ise, batıldır.Eğer Kabe''yi arkasına almış ise, o kimsenin masiyet ve büyük günahlar işlediğine veya yalan yere yemin ettiğine yahut namuslu bir kadına iftira ettiğine, kötü şeylerden kaçınmadığına ve hukukullahı muhafaza edemediğinden Müslümanlığı terketmesine ve ona riayet etmemesine delalet eder. Çünkü mecusiler her türlü haramı işlemek için kendilerine kolaylık göstermişlerdir.Bir kimse rüyada kıbleyi bilemediğini veya kıbleyi aradığını, ancak hangi tarafta olduğunu bilemediğini görse, o kimsenin dininde hayrette olmasına delalet eder. Doğru olarak Kabe tarafına namaz kıldığını gören kimsenin, dininin doğru olduğuna delalet eder.Üzerinde beyaz bir elbise bulunduğu halde kıbleden başka bir yöne namaz kıldığını, doğru ve düzgün bir şekilde de Kur''an okuduğunu gören kimse,hacca gider.Rüyada doğuya doğru namaz kıldığını gören kimse, Kaderiyecile-rin görüşünü doğru bulur ve Hıristiyanların görüşüne uymayı tercih eder. Çünkü doğu, Hıristiyanların kıblesidir.
  İmam Nablusi
  _____________________


  Namaz selamı tabiri
  Bir kimse rüyada namazım tamam ederek selam verdiğini görse, o kimse üzüntü ve kederlerden halas olur ve onun hali sevgi ve muhabbete dönüşür. Sağ tarafına selam vermesi, bazı işlerinin iyileşmesine ve sol tarafa selam verip sağ tarafına selam vermemesi de, işlerinin bir kısmının çıkmaza girmesine ve kendisinin de sıkıntıya düşmesine delalet eder.Rüyada namazı bitirip selam vermek, peygamberin eser ve sünnetine tabi olmaya, işten ayrılmaya, birini yerine veli tayin etmeye, yolculuğa ve rızka delalet eder. Sağ taraftan evvel sol tarafına selam verdiğini gören kimse, şerre uyarak bid''at şeylerin arkasına düşmesine delalet eder. Selam vermeksizin namazda kalmak, menfaat elde etmek için dikkat ve ihtimam ve sermayeyi ihmal etmesine delalet eder.


  İmam Nablusi


  ______________


  Namazda etrafına bakınmak tabiri
  Rüyada namaz içersinde sağa sola baktığını gören kimse,
  dünyanın mal ve ziynetine rağbet edip, ahiret nimetlerinden iraz eder.
  Bu rüya nefsinin istek ve arzularına uymasına delalet eder.


  İmam Nablusi
rüyada kadın erkek karışık namaz kılmak,  rüyada kadın erkek namaz kılmak,  rüyada kadınlarla namaz kılmak,  rüyada kadınlı erkekli namaz kılmak,  rüyada erkeklerle namaz kılmak,  rüyada erkekle namaz kılmak,  rüyada bir kızla namaz kılmak