Diğer Kategoriler ve Rüya yorumlatma Forumundan Rüyada ölmüş biriyle selamlaşmak Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Rüyada ölmüş biriyle selamlaşmak

  Reklam
  Rüyada selâm verdiğini görmek, güzel söz söylemeye veya güzel söz işitmeye işarettir.

  Birine selâm verdiğini görmek,selâm verdiği kimseden ferahlık, em*niyet ve hayra erişmeye işarettir.

  Rüyada âdet üzere selâmlaşıp el sı*kışmak veya kucaklaşmak, borcunu ödemeye, kardeşlik ve sevgiye, dün*ya ve ahiret hayırlarına işarettir.

  Rüyada düşmanı olan birine selâm verdiğini görmek, o kimseye üstün*lük sağlamaya, onun şerrinden emin olmaya işarettir.

  Bir kimsenin rüyada düşmanıyla selâmlaşıp kucaklaşması, araların*daki düşmanlığın gitmesine işarettir.

  Rüyada dargın olduğu kimseye selâm verdiğini görmek, onunla ba*rışmaya işarettir.

  Düşmanının kendine selâm verdi*ğini ve yanında da bir hediye getir*diğini görmek, düşmanın barışma ar*zusuna, borcu varsa ödemesine veya zimmeti kabul etmesine işarettir.

  Tanımadığı ihtiyar bir adama selâm verdiğini görmek, ilâhî azap*tan kurtulmaya; tanıdık bir ihtiyara selâm verdiğini görmek, bol mey*veli ağaçlara sahip olmaya işarettir.

  Rüyada tanımadığı bir gencin ken*dine selâm verdiğini görmek, düş*manından güvende olmaya işarettir.

  Rüyada birine selâm veren ve selâmı alınan kimse, eğer selâm verdiği kimseden bir isteği varsa, bu arzusu yerine gelir; selâmı alın*maz ise, arzusu yerine gelmez

  Rüyada devlet başkanının kendine selâm verdiğini görmek, Allah’ın keremiyle basiret sahibi olmaya ve ha*yırlı bir geleceğe nail olmaya işarettir.

  Bir erkeğin rüyada genç bir kadı*na sokak ortasında selâm verdiği*ni görmesi, uygunsuz bir davranışta bulunmaya işarettir.

  Kadının tanımadığı bir erkeğe halk içinde selâm verdiğini görmesi, yu*karıdaki gibi yorumlanır.

  Rüyada bir topluluğa selâm ver*meden konuşmaya başladığını gör*mek, sünnete uygun davranmamaya, yanlış işler yapmaya işarettir.

  Birinin selâmını almadığını, söze selâmsız başladığını veya selâmı işaretle aldığını görmek, sünnete ay*kırı hareket etmeye ve kardeşlik hu*kukunu ciddiye almamaya işarettir


  Paylaş
  Rüyada ölmüş biriyle selamlaşmak Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Yaşadıklarımızdan etkilenerek neredeyse her gün rüya görürüz. rüyaların gerçekliğini sorgulayan sahabilere peygamberimiz, sabah kalktığınızda hoşunuza giden bir rüya görmüşseniz Allah'tandır ve onu başkalarıyla paylaşın buyurmuştur. 3. 3
  Bazı rüyalar mesaj niteligindedir görülen rüyayı güzel degerlendirebilecek birine anlatmak gerekir.rüyada ölmüş biriyle selamlaşmak,  Rüyada Ölüye Selam Vermek,  rüyada ölüyle selamlaşmak,  rüyada ölünün selam göndermesi,  Rüyada ölmüş birine selam vermek,  ruyada oluyle selamlasmak,  rüyada ölmüş birinin selam vermesi