İslami Giyim / Tesettür Kıyafetleri ile Pardesü Modelleri Forumundan Tesettür pardesü modelleri Hakkında Kısa Bilgi.
 1. 11
  Reklam
  Alıntı zuhal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  kardeşim tatsızlık yaratmaya gerek yok.biz siteye uygunsuz şeyler koymuyoruz,sadece model olarak koyuyoruz,tekrar söylüyorum bunlar modeller,beğendiyseniz buyrun geniş tesettüre uygun diktirin.
  Maksadım "tatsızlık yaratmak" değildir. Maksadım Allah rızası için hassasiyettir.

  Adı "Mümine Hanımlar" olan sitede gayr-î tesettür kıyafetlerin "tesettür pardesü modelleri" altında sunulmasına itiraz ederek hassas ruhları uyanışa getirmek maksadımdır.

  Alıntı Tüvana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Bu sitede hangi resimler konulursa konulsun günlük konu ve mesajlar adminlerimiz tarafından onaylanmadık sürece yayınlanmaz.

  Sadece saygı duyalım

  Selam ve dua ile.
  O halde adminleriniz biraz daha hassas davranması gerekli.

  Çünkü bu site rastgele bir site değil.


  Muminem

 2. 12
  herkes fikrini söyleyebilir ama hattini aşmayalak neresi uygun değil açık bişemi varda konuyu uzatıyorsunuz sizin düşündünüz kadar bizde düşünüyoruz.
  bunlar sadece model beğendiyseniz dar olabilir kendine uygun diktilebilirsiniz her insan aynı vücütta değildir.

  konuyu uzatmayın hayırlı forumlar
 3. 13
  Paylaşım için ALLAH razı olsun ..
  bence gayet güzel pardesüler tesettürede uygun olmadığını düşünmüyorum ..
  bende dikkat çekicek şekilde tesettüre bürünenlere çok karşıyım fakat bunlar genç müslüman bir bayanın giyebileceği renkte ve modeldeler
  bağışlayın düşüncemi
  ALLAHA emanet olun.. 4. 14
  Seda kardeşim şöyle yazmış:" bence gayet güzel pardesüler tesettürede uygun olmadığını düşünmüyorum .. bende dikkat çekicek şekilde tesettüre bürünenlere çok karşıyım fakat bunlar genç müslüman bir bayanın giyebileceği renkte ve modeldeler bağışlayın düşüncemi"

  Seda kardeşim, ne yazık ki siz de memleketimdeki insanların düştüğü hataya düşmüşsünüz yani motor konusunu sorsak uzmanı değiliz cevabı alırız, matematik konusunu sorsak yine uzmanı değiliz diye cevaplar alırız ama nedense insanlar uzmanı olmadığı din, ilahiyat konularında düşüncelerini açıklarlar.

  Tesettüre uygun olup olmadığına sizin yüksek fikirlerinize göre karar verilmez. Karar ancak Allah rızası için hassas davranan alimlerin ortak kararına göre verilir. 5. 15
  beklenen yolcu kardeşim;

  Düşünceniz için ALLAH razı olsun,fakat şöyle bir gerçek var ki yazdığınız cevaplar hem tesettür konsusunda doğru bilgi vermeli hemde karşınızdaki kardeşinizi kırmamamlı incitmemeli düşüncesindeyim..sizde maalsef bu konuda hataya düşmüşsünüz..
  Ben değerli Alimlerin düşüncelerine hassasiyetine son derece önem veren bir müslüman bayanım..sadece naçizane düşüncemi açıkladım
  bu şekilde yaklaşmanız mübarek ramazanda hiç hoş değil
  unutmayınız ki,dinimiz sadece kuran okumak tesettüre girmekten ibaret değil karşındaki insanların gönlünü hoş tutmakta kalplerde başlar din..Peygamber efendimiz (SAV) gibi..
  Selam ve dua ile,

  bu arada beklenen yolcu kardeşim;

  böyle düşünmenize ve direkt yargılamanıza gerçekten çok üzüldüm incindim..yÜCE dinimizde böyle birşey yok kalp kırma yargılama yok yumuşak güzel sözlerle tebliğ etmek var..siz çarşafı bile öyle bir anlatırsınızki mümine kardeşlerim ben dahil şevkle hevesler çarşafa yöneliriz..Dinimizi iyi bilen insanlar (sizler gibi) bunu yaparsa dha çok kişiye ulaşmış olursunuz bence ..yine naçizane düşüncem yüksek fikrime göre karar vermedim
  Selam ve dua ile 6. 16
  hanımlar tartışmayalım konuyu uzatmanın bir anlamı yok

  anlamayan bir kardeş buyur buraya bak http://www.muminem.net/kuranda-teset...r-ortunme.html

  konuya cevap yazarsınız ceza alacaksınız. 7. 17
  Allah razı olsunkardeşim güzel modeller için çok güzeller harika.devamını beklerim 8. 18
  Hicran kardeşim cevap yazarsanız ceza gelecek diye uyarmış. Ama olsun Allah rızası için ceza da gelecekse yazacağım (ayrıca demokratik bir ortam olan forumlarda bu tür yasaklar da yanlış bence):

  Seda kardeşim en son cevap yorumuma alınmış.

  Kardeşim Seda maksat kimsenin kalbini kırmak değildir. Biliyorsunuz Hz. Peygamber (S.A.V.) de çok yumuşak bir insandı fakat iş din diyanet olduğu zaman yeri ve zamanı geldiğinde de -Allah için- celallenirdi.

  Beni lütfen bu şekilde değerlendiriniz.

  Hakkın hatırı için kalbinizi -eğer- kırdıysak istemeyerek de olsa sert üslup yazmışızdır.

  Fakat bazen insanları uykudan uyandırmak için gerekebilir.

  Çünkü bir müslüman sitede islami tesettür diye tesettüre aykırı kıyafetlerin tanıtımına Allah rızası için sessiz kalamazdım. 9. 19
  Pardesü modelleri-Tesettür pardesü modelleri 10. 20
  Cok guzel elbiseler var ama siyah olsalar daha guzel olurdukardeşler pardesü modelleri,  pardesü dünyası,  kardeşler pardesü ,  tesettürlü avatarlar,  pardesü dünyası pardesü FİYATLARI,  20 13 mevsimlik partusu,  bilen pardesü çeşitleri