Müslüman Hanımlar ve Güzellik ve Bakım Forumundan Kıl Dönmesi Ve Batıklar Için Etkili çözümler Hakkında Kısa Bilgi
 1. 1

  Reklam

  Kıl Dönmesi Ve Batıklar Için Etkili çözümler

  Reklam
  KIL DÖNMESİ VE BATIKLAR İÇİN ETKİLİ ÇÖZÜMLER

  Yanlış ağda, epilasyon ya da traş uygulaması sonucu, hatalı kıayfet seçimi ve çok kuru ciltlerde, pek çok kadının karşılaştığı ortak problemdir, kıl dönmesi ve batıklar. Bu istenmeyen nahoş durum için, basit ve etkili bir kaç öneride bulunmak istiyoruz.
  KESE YAPIN : Duş sırasında uygulayacağınız hafif keseleme işlemi, cilt üzerindeki ölü deriyi atarak, kılın dışarı çıkmasını sağlar. Fakat, dikkat edilmesi gereken konu, keseleme işlemei nazikçe yapmaktır. aksi taktirde, cildinizi tahriş edebilirsiniz. Haftada 1 defa uygulamak yeterli olacaktır.
  PEELİNG UYGULAYIN : Vücut için hazırlanmış peelingleri, duş sırasında,i nazikçe bir masajla uygulamak, çok etkili olacaktır. Hem pürüzsüz ve genç bir cilde sahip olacak, hem de batıklarınızdan kurtulacaksınız. Bu işlemi de kese gibi, haftada 1 defa uygulamanız gerekir.
  KOZMETİK ÜRÜNLER : Pek çok kozmetik firması tarafından üretilen, batık ürünleri, sizlerein daha güzel ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlayacak güçtedir. Fakat bu ürünler, genital bölgede kullanmak için, uygun değildi


  Paylaş
  Kıl Dönmesi Ve Batıklar Için Etkili çözümler Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Ağda hem deriyi hem de kılları temizlediğinden tercih edilen bir yöntemdir. Fakat yanlış uygulanması sonucunda traş ve epilasyon gibi uygulamaların da kıl dönmesine neden olmaktadır.kıl dönmesi ve batıklar,  batıklar için çözümler