Makale ve Şiirler ile Güzel ve Anlamlı Sözler Forumundan Kanka ile ilgili sözler, Kankalık sözleri kısa Hakkında Kısa Bilgi.
 1. 1

  Reklam

  Kanka ile ilgili sözler, Kankalık sözleri kısa

  Reklam
  ♥ Siz zamanların yalnızlığında,aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde,küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın.
  ♥ Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.
  ♥ Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar,sevgiler,aşklar yalan olsa da umrumda değil dünya yansada biz dostu unutmayız dost uzakta olsada.
  ♥ Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın.
  ♥ Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.
  ♥ Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.
  ♥ Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.  Paylaş
  Kanka ile ilgili sözler, Kankalık sözleri kısa Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Dostluk yerine kullanılan kanka kelimesi samimi olanların birbirlerine kardeş gibi davranan kişilerin kullandığı bir kelimedir. Bununla ilgili etkileyici güzel sözler bulunmaktadır. 3. 3
  Kayıtsız Üye
  Sen agladiginde senin yanina baskasi degil kankan yani dostun gelir,  ,  kankalikla ilgili sozler,  ,  ,  ,