Makale ve Şiirler ile Güzel ve Anlamlı Sözler Forumundan Kanka ile ilgili sözler, Kankalık sözleri kısa Hakkında Kısa Bilgi.
 1. 1
  Devamlı Üye
  Üyelik tarihi
  15 Haziran 2011
  Mesajlar
  73  Kanka ile ilgili sözler, Kankalık sözleri kısa


  ♥ Siz zamanların yalnızlığında,aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde,küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın.
  ♥ Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.
  ♥ Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar,sevgiler,aşklar yalan olsa da umrumda değil dünya yansada biz dostu unutmayız dost uzakta olsada.
  ♥ Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın.
  ♥ Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.
  ♥ Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.
  ♥ Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.

  Kanka ile ilgili sözler, Kankalık sözleri kısa Mumine Forum

 2. 2
  Özel Üye
  Üyelik tarihi
  27 Nisan 2014
  Mesajlar
  3.618
  Reklam
  Dostluk yerine kullanılan kanka kelimesi samimi olanların birbirlerine kardeş gibi davranan kişilerin kullandığı bir kelimedir. Bununla ilgili etkileyici güzel sözler bulunmaktadır.kanka ile ilgili sözler,  kankalık sözleri kısa,  en güzel kanka sözleri,  kanka sözleri,  kanka sözleri kısa ve anlamlı,  kankalık sözleri,  kısa kanka sözleri