Sağlık Bölümü / Adım Adım Sağlık ile Genel Sağlık Bilgileri Forumundan Dr Ahmet Marankiden Karaciğerin İlacı Olacak Pancar Kürü Hakkında Kısa Bilgi.
 1. 1

  Reklam

  Dr Ahmet Marankiden Karaciğerin İlacı Olacak Pancar Kürü

  Reklam
  DR AHMET MARANKİDEN KARACİĞERİN İLACI OLACAK PANCAR KÜRÜ

  Ahmet Maranki, karaciğerin ve dolayısıyla, karaciğerden kaynaklanan bazı cilt hastalıklarının ilacı olabilecek öyle bir kür önedi ki. Bu kürü, hemen sizlerle paylaşmak istedik.

  * Kırmızı pancarı, 1 gece önceden, sirkeli suya koyup, bekletin. Sabah, pancarı kaynar suya koyarak, 3 dak kaynatın. Bir süre demlendirdikten sonra, suyunu süzün ve cam bir kavanoza koyun. Bu suyu 3 hafta boyunca, günde 3 kez aç karnına için.
  KIRMIZI PANCAR KÜRÜNÜN FAYDALARI : Saç dökülmeleri, sedef hastalığı, egzama hastalığı, ürtiker, kurdeşen, vücut kaşıntıları ve karaciğer hastalıklarına faydalıdır. Cildi güzelleştirir.


  Paylaş
  Dr Ahmet Marankiden Karaciğerin İlacı Olacak Pancar Kürü Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Karaciğer kendini yenileyebilen bir organdır.Karaciğer üzerinde en fazla hepatiti hastalıkları olmaktadır.Bitkisel çözüm arayan insanların lahana ve pancara yönelmeleri olumlu sonuçlar vermektedir.Fakat herkese fayda verir mi bilinmez.maranki kurdeşen i lacı