Mumine.com ile Danışma / İstişare Mekanı Forumundan Mümine bir hanım olabilmek için hangi kitapları okumalıyız tavsiyeleriniz neler? Hakkında Kısa Bilgi.
 1. 11

  Cevap: Mümine bir hanım olabilmek için hangi kitapları okumalıyız tavsiyeleriniz neler?

  Reklam
  hanımlar,ümmet olarak okumamız gereken kitapların başında siyer kitapları geliyor bence. ''Beni evladından, ana-babasından ve bütün insanlardan daha fazla sevmeyen iman etmiş olmaz'' hadisi şerifini çoğumuz duymuşuzdur. seven sevdiği hakkındaher şeyi öğrenmek ister öyle değil mi, araştırır,merak eder. Rasulullah s.a.v efendimize sevgimiz lafta mı kalıyor acaba,Onu (s.a.v) ne kadar tanıyoruz?Bu gün meşhur kişilerin hayatlarından haberdar olduğumuz kadar Allah Rasulunun hayatından haberimiz var mı? bunları sorgulamalıyız öncelikle.
  Bir eser tavsiye edeyim Osman Nuri Topbaş hocanın Hz. Muhammed Mustafa 1- mekke devri Hz. Muhammed Mustafa 2- medine devri bu konuda gerçekten çok faydalı bir kitap.
  Allah efendimizi tanıyabilmeyi, anlayabilmeyi, anlatabilmeyi cümlemize nasip etsin. selamlar.  Muminem Cevap: Mümine bir hanım olabilmek için hangi kitapları okumalıyız tavsiyeleriniz neler?

 2. 12
  ben fettullah gülen elmalı hamdi yazır .kitaplarını çok seviyor ve okuyorum enaz yüz kitabımvar tv izlemek yerine kitap okuyorum herkesede öneriyorum allah razı olsun. 3. 13
  ben herkese bende olan bir kitabi önerecegim bir mumine olabilmek icin

  Kur'an ve Sunnete Göre
  Musluman Kadinin Sahsiyeti


  adli kitabi ben okudum ve cok tavsiye ediyorum cok faydasi oldu..alhamdulillah..katre-i nur ne demek,  Örtünme ile ilgili kitaplar,  örtünmeyle ilgili kitaplar,  hangi dini kitapları okumalıyız,  örtünmeyle ilgili kitap tavsiyesi,  örtünme ile ilgili dini kitaplar,  örtünmek ile ilgili kitaplar