İslami Giyim / Tesettür Kıyafetleri ile Ayakkabı Modelleri Forumundan Ayakkabıda Moda Derimod Shoes Hakkında Kısa Bilgi.
 1. 1

  Reklam

  Ayakkabıda Moda Derimod Shoes

  Reklam
  Ayakkabıda Moda Derimod Shoes


  Bu kış ayakkabı modası tüm detayları ile Derimod Shoes koleksiyonunda buluştu. Koneksiyonda platform topuklarından babetlere, çizmelerden kısa botlara kadar farklı stiller geniş bir yelpaze ile müşterilerin beğenisine sunuluyor…

  Bayanların vazgeçilmez aksesuarı olan ayakkabı ve çantalar bu sezon yine çok şık. Tesettülü bayanların tercih ettiği sade fakat şık modeller bu sezon Derimod Shoes koleksiyonunda geniş bir biçimde yer alımış. Derimod Shoes yeni sezon koleksiyonunda yer alan maskülen bağcıklı modeller ve bileğe kadar uzanan botlar, bu sezonun gözde modelleri olarak dikkat çekiyor. Rugan, süet ve deri çizmeler ise kendini cesurca ifade edebilenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kış aylarında güvenli adım atmak isteyenler için ise lastik tabanlı çizmeler sezonun en rahat modelleri olarak beğeni kazanıyor.
  Kadınların vazgeçilmezi arasına giren babetler ise bu sezon da yükselişini sürdürüyor. Rahat ve şık babet modelleri ile bahar aylarında uzun yürüyüşlere çıkabilirsiniz ya da günlük kıyafetlerinize rugan bir babetle ayrı bir zerafet kazandırabilirsiniz. Birbirinden farklı ve şık bu koleksiyon modayı takip eden, şehirli bayanların günün her saati giyeceği seçenekler sunuyor…  Paylaş
  Ayakkabıda Moda Derimod Shoes Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Sadeliği ile dikkat çeken bir özelliği olan derimod ayakkabı modelleri, sadeliğinin getirmiş olduğu bir şıklık hakim olduğu için tercih edilen markalardan birdir.