Mumine.com ile Anketlerimiz Forumundan Bana Annenizi Anlatır mısınız? Hakkında Kısa Bilgi.
 1. 21

  Cevap: Bana Annenizi Anlatır mısınız?

  Reklam
  annem benim yaşama kaynağım benim dünyam tek destekçim şefkati bana gösteren tek insan annemi anlatamam kelimeler anlamsız kalır annemle hem dost hem anne kızız aramız çok iyidir Rabbim annemi başımdan eksik etmesin (aramızda kalsın annem çok süslüdür benden bile süslüdür )
  Yudumla Cevap: Bana Annenizi Anlatır mısınız?

 2. 22
  Alıntı 3çiçek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  beni ve cocuklarımı allahın bırer emanetı görup sahıplenen annem ve babama rabbımden cennetı dılıyorum. hergun onlara hızmet ederken yardım ederken ne yapıyorumkı dıyorum.Rabbımherkese boyle fedakar ve sahıpkar aıle versın.Ne yapsam azdır onlara hakkımı helal edıyorum.dualarını alıyorum.Onlar olmasaydı ben sımdı mor catıda kızlarımda yetımhanedeydı.allah bınkere razı olsun.
  ALLAHın emaneti demiş ya kardeş. Ne güzel demiş. Evet bizler bizden öncelerine emanet olduğumuz gibi şimdide evlatlarımız bizlere emanet. Onları nasıl İSLAMA göre yetiştirmeliyiz. Neler yapmalıyız bunları vakit kaybetmeden anlatmalı Rabbimizin huzuruna çıktığımızda başımızı önümüze eğip ben senin emanetlerine iyi bakamadım. Demekten korkmalıyız. Ben aileme hakkımı helal ettim. Ama malesef din konusunda bana çok şey öğretmediler. Çünkü kendileride bilmiyordu ki. Şimdi ben onlara nasıl kızayım. Sadece kitaplardan öğrenip ben onlara şunu şöyle bunu böyle yapın diyorum. Demeliyimde. ANNEM....çok saf temiz kalpli bir kadın o. Çok çekti. Namaz kılıp oruç tutar ama fazla dini bilgisi yok. Kadınlar kapalı olduğu zaman onun bakışı değişir. Oysa ki KURANda kapanmak yokmu.Ben ona hep şöyle derdim. Anne neden at gözlüğ takıyorsun. Onların kapanmasına bu denli karşısın. Neden şekilcisin. Ben sen nasıl açıksak onların kapanmasıda bu inançla okuması kamuda çalışmasıda normal. Asıl anormal olan buna şiddetle karşı çıkmak.BABAM...ALLAH affetsin onu.Ne olur affetsin......dinin güzelliklerini görmeyi nasip etsin. Yinede onlara dua edip hakkımı helal ediyorum.