Mumine.com ile Anketlerimiz Forumundan MÜMİNE bacılarım soruyorum MÜMİNE forum sizde bağımlılık yaptımı Hakkında Kısa Bilgi.
 1. 21

  Cevap: MÜMİNE bacılarım soruyorum MÜMİNE forum sizde bağımlılık yaptımı

  Reklam
  Evet kesinlikle bana öyle bir bağımlılık yaptı ki.bilgisayarı açar açmaz,ilk işim formu açmak.ve çok şey öğrendim burdan allahım bin kere razı olsun.hatta eşimin bile dikkatini çekiyor,ve bilgisayarı açınca hemen forma gireceğimi biliyor.formu çok seviyorum,bütün arkadaşlarımada tavsiye ediyorum herkesin burdan yararlanmasını istiyorum.aradığın istediğin herşey var nasıl bağımlılık yapamazki insanda.bilgisayarda boş şeylerle uğraşmaktansa böyle her açıdan bilgilenmek en iyisi değil mi.teşekkür ederim kardeşim güzel soru sormuşsunuz sağolun.
  Yudumla Cevap: MÜMİNE bacılarım soruyorum MÜMİNE forum sizde bağımlılık yaptımı

 2. 22
  Ben sİteye daha yenİ katildiĞim İÇİn doĞrusunu sÖylemek gerekİrse fazla baĞimli deĞİlİm.. Ama bİrazda olsa baĞimliyim mutlaka sİteye gİrmeden İÇİm rahat etmİyor..belkİ bazi sorunlar yaŞiyorum sİte İle İlgİlİ ama o sorunlarinla geÇeceĞİne İnaniyorum .. 3. 23
  evet evet çünkü çok faydalı bir site. Emeği geçen herkesden Allah razı olsun . Her gün mutlaka siteye girip konulara bakıyorum..