Dualar / Yakarışlar ile Alıntı Dualar Forumundan EVRAD-I KUDSİYEDEN dualar Hakkında Kısa Bilgi.
 1. 1

  Reklam

  EVRAD-I KUDSİYEDEN dualar

  Reklam
  59- Allah’ım! Bizim her birimizi, Sana şükreden, Seni zikreden, azabından korkarak, günah ve isyandan sana kaçan, Senin emirlerine itaat eden, Sana boyun eğen, Sana niyaz edip yalvaran, Sana yönelip tevbe edenlerden kıl.


  67- Allah’ım! bize verdiğin ilmi ve nuru ve hilmi arttır. Bize bilinen zahiri ve bilinmeyen batını nimetler ver. Amin

  65- Allah’ım! Senden, öyle bir merhamet diliyoruz ki, onunla korku ve ürpermemizi huzura kavuştur, dağınıklığımızı toparla, aramızda olan ayrılıkları gider, bizi biraraya getir, hastalarımıza şifa ihsan eyle, amellerimizi, işlerimizi ve vakitlerimizi safi ve halis kıl, bereketli yap. AMİN…  63- Allah’ım! Bizlere Senden korkmayı nasip eyle ki, o korkuyla bizi Sana karşı isyandan alıkoyasın ve Sana itaati nasip eyle ki, o itaatle bizi huzuruna alıp Cennetine koyasın ve kuvvetli imanı ihsan eyle ki, o iman ile bizlere dünya ve ahiret musibetlerini hafifleştiresin.

  61- Allah’ım ! Ani ölümlerden, yangınlardan sana sığınırız.  60- Allah’ım! Tevbemizi kabul buyur, günahlarımızı izale edip bizleri tertemiz eyle, bizleri sözlerimizde yanılmadan muhafaza edip doğru kıl, göğsümüzdeki kötülükleri, kinleri söküp at, kalplerimizdeki düşmanlık, kin ve katılığı gider.


  Paylaş
  EVRAD-I KUDSİYEDEN dualar Mumine Forum

 2. 2
  Reklam
  Cezakellahu Hayran Evradı Kudsiye Şah-ı Nakşıbendi'nin oldukca muntazam duasıdır.Manevi feyzi yüksektir..